• Головна
  • Як зміняться трудові відносини на час воєнного стану
10:33, 31 березня

Як зміняться трудові відносини на час воєнного стану

Як зміняться трудові відносини на час воєнного стану

Працівника можна переводити на іншу роботу без його згоди лише для ліквідації наслідків бойових дій або інших обставин, що становлять загрозу, і якщо вона не протипоказана за станом здоров'я.

Працівник може розірвати трудовий договір у зв’язку з веденням бойових дій та загрозою для життя. Роботодавець може звільнити працівника у період тимчасової непрацездатності й відпустки.

Дозволена тривалість робочого часу збільшується до 60 годин/тиждень. Мінімальна тривалість вихідних скорочується до 24 годин/тиждень.

Роботодавець не відповідатиме перед законом, якщо не виплатить зарплату вчасно, – якщо доведе, що це сталося через обставини непереборної сили.

Максимальна тривалість щорічної відпустки – 24 дні. Працівнику можуть відмовити у відпустці, якщо він задіяний на об’єктах критичної інфраструктури.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#трудовий кодекс_Хмельницький_Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Військове вторгнення Росії. Президент Росії Володимир Путін заявив, що Росія введе війська на територію України. Путін заявив, що Росія проведе військову операцію в Україні на звернення самоназваних "Л/ДНР", таким чином Росія вводить війська на непідконтрольні Україні території.
Оголошення
live comments feed...