• Головна
  • На Хмельниччині попрощалися із загиблим під Волновахою бійцем
09:56, 1 квітня 2022 р.

На Хмельниччині попрощалися із загиблим під Волновахою бійцем

На Хмельниччині попрощалися із загиблим під Волновахою бійцем

31 бе­рез­ня у Бі­ло­гірсь­кій гро­ма­ді Хмельниччини провели в останню путь по­лег­ло­го у російсько-українській війні до­ро­воль­ця Сер­гія Пот­ри­ден­но­го. Про це інформують на сайті Білогірської селищної ради.

Сергій Потриденний доб­ро­воль­цем ви­ру­шив до міс­це­во­го від­ді­лу РТЦК та СП, звід­ки 5 бе­рез­ня був нап­равле­ний до од­ні­єї з вій­сько­вих час­тин До­нець­кої об­ласті. Жит­тя Сер­гія Пот­ри­ден­но­го бу­ло обір­ва­но во­ро­гом під Вол­но­ва­хою.

"Ім’я за­хис­ни­ка на­зав­жди бу­де уві­ко­віч­не­не в іс­то­рії на­шо­го краю. Сло­ва­ми важ­ко за­го­їти ра­ни на сер­ці ро­ди­ни, про­те світ­лі спо­га­ди про Сер­гія Пот­ри­ден­но­го зав­жди бу­дуть силь­ні­ши­ми за смерть. Ге­рої не вми­ра­ють — вми­ра­ють во­ро­ги! Сла­ва ге­ро­ям зем­ля­кам! На­ві­ки сла­ва!", - зазначають у селищній раді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#війна #Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Військове вторгнення Росії. Президент Росії Володимир Путін заявив, що Росія введе війська на територію України. Путін заявив, що Росія проведе військову операцію в Україні на звернення самоназваних "Л/ДНР", таким чином Росія вводить війська на непідконтрольні Україні території.
Оголошення
live comments feed...