
16:39, 18 квітня 2022 р.
У “Дії“ знову з'явилося посвідчення водія

В Україні, яка продовжує боротися із російськими окупантами, поступово відновлюються послуги водіям. Так, у додатку "Дія" знову з'явилися посвідчення водія та техпаспорт.
Цифрове посвідчення водія у додатку "Дія" дуже зручне. Його перевагу вже оцінили сотні тисяч українців. Проте через повномасштабне вторгнення російських військ в Україну в лютому відключили Єдиний державний реєстр транспортних засобів МВС. Через це в додатку не відображалися посвідчення водія та техпаспорт.
Але тепер усе повернулося на свої місця. У програмі "Дія" знову відображаються цифрові документи.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
20:08, 30 травня
14:05, 4 червня
08:50, Вчора