• Головна
  • Нужденним українцям дадуть гроші на продукти і ліки: як отримати допомогу
09:24, 12 липня 2022 р.

Нужденним українцям дадуть гроші на продукти і ліки: як отримати допомогу

Нужденним українцям дадуть гроші на продукти і ліки: як отримати допомогу

Українці, які опинилися в скрутному становищі, можуть отримати допомогу на продукти та ліки. Для цього потрібно залишити заявку на платформі є-Допомога.

Про це розповів заступник міністра соціальної політики Костянтин Кошеленко.

На таку допомогу можуть розраховувати внутрішні переселенці та пенсіонери, каже чиновник. Для того, щоб отримати цю допомогу, слід залишити свою заявку на платформі є-Допомога.

Платформа працює у кількох напрямках:

  • інформація про державну допомогу під час війни;
  • інформація про міжнародну допомогу (можна подати заявку на грошову допомогу від міжнародних організацій - Червоного Хреста, ООН, ЮНІСЕФ);
  • отримання і надання волонтерської допомоги.

При цьому потрібно знати, що платформа є-Допомога працює не тільки онлайн.

Щодо волонтерської допомоги, то волонтери самі обирають людей, яким вони хотіли би допомогти. Причому вони можуть або зробити грошовий переказ нужденній людині, яка залишила заявку на платформі, або приїхати до неї особисто та привезти допомогу.

Через цю платформу об'єднали свої зусилля для допомоги українцям волонтери із 25 країн. У допомозі нужденним беруть активну участь деякі великі мережі українських супермаркетів. Зокрема, це Сільпо, Фоззі, Траш та деякі інші.

Окрім супермаркетів, у допомозі беруть участь також аптечні мережі. Тобто, українцям можуть допомогти як продуктами, так і необхідними ліками.

У малих населених пунктах, де немає великих супермаркетів, що беруть участь у цій програмі, турботу про тих, хто потребує допомоги, беруть на себе волонтери.

Українці, які реєструються, щоб отримати допомогу, вказують свою теперішню адресу проживання, а також соціальний статус, каже Кошеленко.

Звісно, насамперед волонтери звертають увагу на тих, хто найбільш вразливий: багатодітні чи малозабезпечені сім'ї, людей з інвалідністю, самотніх людей похилого віку.

На сьогодні на платформі є-Допомога зареєстровано понад 15 тисяч активних заявок. А понад 2,5 тисячі сімей вже отримали допомогу завдяки залишеній там заявці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#допомога #ліки #лекарства #помощь #деньги на продукты #гроші на продукти #є-Допомога
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...