• Головна
  • Як скласти спрощене ЗНО в онлайн-опитувальнику? Відеоінструкція
18:07, 20 липня 2022 р.

Як скласти спрощене ЗНО в онлайн-опитувальнику? Відеоінструкція

Як скласти спрощене ЗНО в онлайн-опитувальнику? Відеоінструкція

Цьогоріч українські вступники складають спрощене ЗНО – національний мультипредметний тест, який проходитиме через спеціальну онлайн-платформу.

Український центр оцінювання якості освіти розробив відеоінструкцію, як користуватися онлайн-платформою і з чого почати НМТ.

Відео "Онлайн-тестувальник: як користуватися, про що пам’ятати учасникові" опублікували на YouTube-каналі УЦОЯО.

Національний мультипредметний тест складається з 3 блоків: українська мова, математика та історія України. 

На виконання завдань усіх блоків учасникам тестування відведено 120 хвилин.

Як почати НМТ?

✅ В аудиторії, де буде проходити НМТ, на вас чекатиме налаштований комп’ютер із під’єднаним інтернетом та відкритою головною сторінкою сервісу.

✅ Вам потрібно буде правильно ввести логін і пароль – їх ви дізнаєтеся з індивідуальної картки учасника тестування, яку видасть старший інструктор в аудиторії.

✅ Для роботи над тестом знадобиться чернетка – аркуш паперу лежатиме на вашому робочому місці. Якщо одного аркуша буде замало, повідомте про це інструктора.

✅ Коли ви увійдете на персональну сторінку, перевірте, чи правильно вказано ПІБ у правому верхньому куті.

✅ Після натискання кнопки "перейти до тесту" відкривається сторінка з 3 вкладками: "Іспит", "Довідкові матеріали" (можуть знадобитися на математиці), "Інструкція".

✅ Після повідомлення старшого інструктора про початок тесту, натисніть спочатку на кнопку "перейти до тесту", а потім – "розпочати тест".

✅  Далі ви перейдете на наступну сторінку сервісу. Щоб почати виконувати завдання, натисніть на кнопку "розпочати роботу над тестом".

✅ Після натискання цієї кнопки розпочнеться відлік часу, відведеного на НМТ. 

✅ У правому верхньому куті з’явиться таймер, що показує, скільки часу залишилося. Натисніть на іконку перекресленого ока, щоб приховати таймер, а клавіша ескейп – поверне зображення.

Важливо: якщо ви випадково натиснете на кнопку "завершити роботу над тестом", з’явиться напис "ви впевнені, що бажаєте завершити роботу над тестом?".

✅ А вже після натискання кнопки "Так, завершити роботу" вам зарахують тільки збережні відповіді – повернутися до завдань буде неможливо.

✅ Національний мультипредметний тест складається з 3 блоків завдань, на виконання яких дається120 хвилин.

✅ Ви можете почати роботу над тестом з будь-якого блоку. 

✅ Протягом часу, відведеного на тест, можна повернутися до виконання завдань з будь-яких блоків, надати, змінити, зберегти відповіді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #Хмельницький #Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Шкільне життя - це бурхливе море, в якому зустрічаються юність, жага до знань та розкриття життєвих таємниць. Шкільні роки — це свята, подорожі, дружба й перше кохання. У школі ми вчимося дружити, прощати, бути милосердними, а це так важливо в наш час. Крім знань, зі школи ми винесемо найцінніше — вміння бути людиною. Знання — це мудрість.
Оголошення
live comments feed...