• Головна
  • Німеччина надає грант Україні на розбудову інфраструктури сфери професійної освіти
13:55, 8 серпня 2022 р.

Німеччина надає грант Україні на розбудову інфраструктури сфери професійної освіти

Німеччина надає грант Україні на розбудову інфраструктури сфери професійної освіти

Між Кабінетом Міністрів України, представленим МОН, Німецьким державним банком розвитку KfW і Українським Фондом соціальних інвестицій (УФСІ) було укладено грантову та проєктну угоду, що передбачає впровадження програми «Професійна освіта та підготовка у Східному партнерстві».

Міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини через німецький банк розвитку KfW виділив 20 мільйонів євро гранту на створення Центрів професійної досконалості в межах програми «Професійна освіта та підготовка у Східному партнерстві».

Як зазначає Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, у ці складні часи ми раді вітати продовження та поглиблення співпраці між Урядами Федеративної Республіки Німеччини та України у сфері розвитку професійної (професійно-технічної) освіти в Україні. Очікуємо, що досвід і фінансова допомога європейських партнерів дозволить не лише модернізувати інфраструктуру, інструментарій і методологію Центрів професійної досконалості, а й підтримає молодь у реалізації власного потенціалу та сприятиме повоєнному відновленню України.

Відповідно до підписаної Угоди, грант буде спрямовано на оновлення інфраструктури професійно-технічних закладів, забезпечення необхідним обладнанням навчальних лабораторій і майстерень, а також впровадження сучасних навчальних програм.

У межах проєкту будуть створені Центри професійної досконалості відповідно до найсучасніших стандартів у системі професійної освіти, що відповідатимуть потребам ринку праці та запитам роботодавців. Ми щиро віримо, що знаннями та навичками майбутні здобувачі освіти закладуть основу для розвитку України під час та після війни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#допомога #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...