• Головна
  • МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» готове до нового опалювального сезону майже на 83 %
16:52, 19 серпня 2022 р.

МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» готове до нового опалювального сезону майже на 83 %

МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» готове до нового опалювального сезону майже на 83 %

Одразу після завершення опалювального сезону комунальники розпочали підготовку теплового господарства до наступного опалювального сезону 2022-2023 років.

Взимку домівки усіх містян обігріватиме міське комунальне підприємство «Хмельницьктеплокомуенерго», до якого приєднали МКП «Південно-Західні тепломережі». Працівники підприємства активно виконують капітальні та планові ремонтно-профілактичні роботи в котельнях, когенераційних установках і центральних теплових пунктах, проводять заміну мереж на попередньо ізольовані трубопроводи, заготовляють альтернативне паливо.

«Виконання цих робіт дасть можливість скоротити споживання природного газу, зменшити тепловтрати, забезпечити безперебійність електропостачання котелень власновиробленою електроенергією, а також забезпечити якісним опаленням хмельничан та гостей міста. Наразі всі роботи виконуємо відповідно до графіка, плануємо їх завершити до 1 жовтня. Ми замінили близько 3,5 км теплових мереж з 5 км запланованих. Решта - в роботі. На сьогодні підприємство готове до нового опалювального сезону майже на 83 %», - зазначив директор МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» Володимир Скалій.

Про масштабні ремонтні роботи розповів головний інженер МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» Борис Кизима:

«Виконуємо реконструкцію котелень по вул. Північній та вул. Пулюя, зокрема реконструювали по одному котлу, встановили сучасні пальники і запустили в роботу. Наразі тривають роботи на двох інших котлах. Також проводиться реконструкція котельні на вул. Молодіжній, зокрема встановлюємо на двох котлах сучасні пальники. Роботи плануємо завершити до 1 вересня. В усіх котельнях і центральних теплових пунктах, розташованих у Південно-Західному мікрорайоні, встановлюємо мережеві насоси (зимові та літні) та нові насоси у центральних теплових пунктах для подачі гарячої води. Підприємство продовжує роботи з капітального ремонту котла №3 ТВГ-8М та планує виконати роботи з капітального ремонту котла №2 ТВГ-8М в котельні по вул. Тернопільській із заміною конвективної частини.

Наразі працюємо у котельні по вулиці Гарнізонній (замінюємо котли). Завершуємо модернізацію ще однієї котельні на вул. Кам’янецькій. Роботи тут розпочато у 2019 році. Тут ми замінили обладнання, добудували побутові приміщення для слюсарів та операторів. Наразі виконуємо роботи з благоустрою».

Зараз комунальне теплопостачальне підприємство виконує масштабні роботи з реконструкції близько 0,5 км теплових мереж від котельні по вул. Сковороди, в рамках яких виконується заміна сталевих трубопроводів на попередньо ізольовані, а також монтаж з'єднуючої ділянки, між мережами опалення котелень по вул. Сковороди та вул. Пулюя.

«З’єднуємо тепловими мережами дві котельні, розташовані на вулицях Сковороди і Пулюя, які подають тепло до об’єктів критичної інфраструктури, зокрема міського перинатального центру, дитячої та інфекційної лікарень», - додав головний інженер МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» Борис Кизима.

У процесі масштабної реконструкції котельні по вул. Пулюя працівники підприємства продовжують демонтаж старого обладнання та підготовку до встановлення твердопаливних котлів.

Вже завершені роботи з капітального ремонту котлів у котельні на вулиці Гречка, Кам’янецькій, Пилипа Орлика, Свободи (дахова котельня, друга черга, замінили 8 котлів).

Також завершено монтаж нових сучасних енергоефективних літніх мережевих насосів в котельнях по вул. Шухевича, вул. Північній, вул. Молодіжній.

Крім цього, працівники підприємства наразі виконують монтажні роботи з використанням попередньо ізольованих трубопроводів в процесі заміни теплових мереж по вул. Мазура, вул. Вайсера, вул. Водопровідній, вул. Пилипчука і вул. Трембовецької та приєднання нового об'єкта по вул. Проскурівській до мереж централізованого теплопостачання. Завершили монтажні роботи нових попередньо ізольованих трубопроводів теплових мереж по вул. П. Мирного, вул. Кам’янецькій, вул. Зарічанській, вул. Свободи та інші.

Також продовжується підготовка внутрішньобудинкових систем опалення житлових будинків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опалення #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...