• Головна
  • Замовлення якісної лазерної обробки металу
Новини компаній
10:59, 24 серпня 2022 р.

Замовлення якісної лазерної обробки металу

Новини компаній

Інноваційні методи роботи проникають у всі види людської діяльності. Тепер, щоб отримати деталь з точно заданими характеристиками, складною формою або хитромудрим вирізом достатньо застосувати лазерна різка металу. Спосіб довів свою економічність, точність, можливість роботи з різними металами та дешевизну.

Замовлення якісної лазерної обробки металу, фото-1

Як працює лазерне різання

Технологія заснована на процесі термічного різання, при якому енергія лазерного променя використовується для досягнення високої швидкості та точності процедури. При різанні матеріалів лазером використовується висока концентрація енергії спеціального апарату.

Завдяки високій когерентності та монохроматичності в лазерному промені можна концентрувати велику кількість енергії на малій поверхні, що лежить в основі отримання складних фігур та свердління матеріалів. Наприклад, конічні отвори для клапанів двигуна сьогодні найбільше економічно можна робити за допомогою лазера.

Таким чином, лазер підходить для поділу матеріалів, в основному для сталевих сплавів, алюмінію та кольорових металів.

Плюси співпраці з компанією LaserNET

З 2012 року наша компанія спеціалізується на лазерному різанні листового металу та подальшому доопрацюванні виробів з конструкційної сталі, нержавіючої сталі та алюмінієвих сплавів. Ми пропонуємо клієнтам комплексні послуги від точного лазерного різання, свердління та обробки поверхні виробів.

Наші переваги:

  • З самого початку ми приділяємо велику увагу якості та деталям процесу. Постійний вихідний контроль та робота команди досвідчених фахівців з багаторічним стажем гарантують найвищу якість продукції, що випускається.
  • Швидкість виконання замовлення при збереженні високої якості є запорукою довгострокової співпраці із замовником. Ми повністю усвідомлюємо це та постійно удосконалюємо наші виробничі процеси, щоб надавати нашим клієнтам найкращі послуги.
  • Швидка технічна підготовка. Власні можливості дозволяють нам забезпечити замовникам швидку та комплексну технічну підготовку, включаючи модифікацію матеріалів, що вже існують. Ми забезпечуємо повний цикл виробництва необхідної продукції.

Ми можемо гнучко реагувати на вимоги клієнтів. Тобто швидко внести необхідні зміни до технічної документації, а потім передати їх у виробництво. Це не буде проблемою. Наші клієнти можуть розраховувати на те, що ми зможемо зустрітися з ними в разі потреби та виконати їхнє замовлення в пріоритетному порядку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...