22 серпня, захищаючи Україну від російського поневолення, у ході бойових дій на Донеччині загинув молодий герой Євген Нестер, 1995 р. н. Захисник був родом зі станції Ярмолинець.
Місцем останнього спочинку захисника стане земля, звідки його коріння – Ярмолинеччина, с. Нове село.
Євген поклав своє молоде життя захищаючи золоті поля України, наш спокій, вільне майбутнє наших дітей. Найменше, чим ми можемо йому віддячити, – це прийти і підтримати у важку хвилину його матір і рідних, принести полеглому герою на знак шани квіти і спільно помолитися за спокій його душі.