• Головна
  • На Хмельниччині утворено робочу групу з надання дозволів на виїзд водіїв за кордон
10:56, 22 вересня 2022 р.

На Хмельниччині утворено робочу групу з надання дозволів на виїзд водіїв за кордон

На Хмельниччині утворено робочу групу з надання дозволів на виїзд водіїв за кордон

При Хмельницькій обласній військовій адміністрації створено робочу групу з питань надання дозволу на виїзд водіїв за межі України. Про це свідчить наказ начальника ОВА Сергія Гамалія від 19 вересня 2022 року, оприлюднений на сайті адміністрації.

У положенні про робочу групу зазначено, що орган матиме консультативно-дорадчу функцію.

“Основним завданням робочої групи є оперативний розгляд питань, пов’язаних з виїздом водіїв, що здійснюють перевезення медичних вантажів, вантажів гуманітарної допомоги автомобільними транспортними засобами для потреб Збройних Сил України, інших, утворених відповідно до законів України військових формувань, а також населення України, через державний кордон та надання відповідних рекомендацій начальнику Хмельницької обласної військової адміністрації”, – йдеться в документі.

Групу очолює заступник керівника апарату ОВА, а до складу можуть входити представники структурних підрозділів адміністрації та її апарату, громадської ради при ОВА, ГУ Національної поліції в Хмельницькій області, Хмельницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, обласного управління СБУ.

Наказом Сергія Гамалія уже затверджено такий склад:

На Хмельниччині утворено робочу групу з надання дозволів на виїзд водіїв за кордон, фото-1

Передбачається, що засідатиме робоча група двічі на тиждень (у вівторок та четвер), не пізніше як через 3 робочих дні з моменту надходження документів із вказаних питань.

Рішення схвалюватимуться простою більшістю голосів її членів, присутніх на засіданні. У разі рівного розподілу голосів вирішальним буде голос головуючого на засіданні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#виїзд за кардон #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...