• Головна
  • У «Хмельницькгаз Збуті» повідомили про зміни у прийомі подолян
09:27, 30 вересня 2022 р.

У «Хмельницькгаз Збуті» повідомили про зміни у прийомі подолян

У «Хмельницькгаз Збуті» повідомили про зміни у прийомі подолян

Керівництво ТОВ «Хмельницькгаз Збут» змушене ухвалити рішення про припинення особистого прийому побутових споживачів у своїх точках контакту.

З 1 травня поточного року побутових клієнтів компанії було автоматично переведено до постачальника «останньої надії». Усі спроби відновити роботу в секторі постачання блакитного палива для потреб населення не зустріли розуміння з боку державних інституцій.

Попри це, протягом останніх пʼяти місяців компанія забезпечувала стабільну роботу усіх відділень і персоналу, аби надавати підтримку клієнтам. Від 01.10.2022 року прийом побутових споживачів буде здійснюватися лише за адресою: м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 32, 2-ий поверх.

Водночас у всіх точках контакту побутові споживачі на інформаційних стендах загального доступу можуть отримати інформацію щодо прав, чинного законодавства та наявних способів вирішення спорів. Крім того, компанія продовжує підтримувати роботу онлайн-сервісів та контакт-центру.

Надіслати заяву на повернення переплати або помилково сплачених коштів до компанії можна на поштову адресу: 29007, м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 32, ТОВ «Хмельницькгаз Збут», або на електронну скриньку: [email protected]

Інформація про порядок повернення коштів, сплачених на рахунок ТОВ «Хмельницькгаз Збут», роз’яснення щодо необхідних документів та бланк заяви опубліковані на вебсайті компанії.

Наразі ТОВ “Хмельницькгаз Збут” повернув клієнтам-побутовим споживачам 4.19 млн грн переплат та помилково сплачених у травні сум за спожитий природний газ.

Повернення коштів триває, у компанії перепрошують за незручності й дякують за розуміння.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Хмельницькгаз #газ #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...