
08:31, 10 листопада 2022 р.
В Україні запрацював державний портал для розшуку дітей – інформаційна платформа «Діти війни»

«Діти війни» – єдина платформа, що надає актуальні та зведені дані про дітей, які постраждали внаслідок війни росії проти України, загинули, зазнали поранень, зникли безвісти або були депортовані, та тих, кого вдалося розшукати й урятувати.
На порталі можна повідомити про дитину, яка загубилася, про злочин, скоєний проти неї, а також про факт депортації дитини, примусову зміну громадянства та документів дитини.
Правоохоронні органи та Національне інформаційне бюро щодня оновлюють кількісні показники.
Проєкт був реалізований за дорученням Офісу Президента України, Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, разом з Національним інформаційним бюро, Офісом Генерального прокурора, Національною поліцією, секретаріатом уповноваженого Верховної Ради з прав людини у тісній співпраці з проєктом уряду Канади “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:08
Вчора
10:00
Вчора
09:45
Вчора
11:00
10 липня
Оголошення
09:11, 8 липня
4
21:43, 7 липня
10:58, 3 липня
10:58, 3 липня
live comments feed...