• Головна
  • Чи можна самостійно допомогти людині під час запою? Що треба робити в такому випадку?
Новини компаній
15:04, 17 листопада

Чи можна самостійно допомогти людині під час запою? Що треба робити в такому випадку?

Новини компаній

Залежність від алкоголю не тільки погана звичка, яка негативно впливає на здоров'я людини. Вже доведено, що алкоголізм – це хронічна хвороба, яка крім внутрішніх органів людини в буквальному сенсі руйнує все життя. Сімейні стосунки, друзі, колеги, можливості саморозвитку та кар’єрного зростання – все це стає нереальним для людини із залежністю.Всім нам відомо, як важко відрізнити залежність від звички, яка не є позитивною, але все ж таки, залишається контрольованою, від стану, коли людина вже не може впоратися самотужки і потребує допомоги.

Одним із сильніших стимулів змінити щось для багатьох залежних стає момент, коли неможливо впоратися із затяжними запоями самостійно. Справа в тому, що спочатку, навіть після довгих вечірок, погане самопочуття можна стабілізувати самостійно. Людина вчиться боротися із усіма проявами довгих запоїв з часом, але це не може продовжуватися безкінечно. В один момент, Вам може знадобитися вывод из запоя на дому в Хмельницком і в цей момент варто подумати не тільки про полегшення свого стану тимчасово, а й в цілому про відмову від поганої звички.

Чи можна самостійно допомогти людині під час запою? Що треба робити в такому випадку?, фото-1

Чому неможливо самостійно вийти із запою?

На другій та третій стадії алкоголізму самостійний вывод из запоя - Хмельницкий стає суттєвою проблемою. Людина не може контролювати своє тіло, поведінку, симптоми погіршуються не тільки від невживання спиртного, а й навіть тоді, коли задля полегшення самопочуття залежний вирішує поновити вживання. Справа в тому, що організм перестає працювати правильно. Не дивно, що так звана «біла гарячка» приходить не в момент сильного спяніння, а навпаки, через декілька днів після завершення вживання. Галюцинації можуть стати не тільки «неприємним» та шокуючим супутнім симптомом, непоодинокі випадки, коли, під дією різних факторів, люди втрачають контроль над собою та можуть вчинити вбивство або самогубство.

Неможливо впоратися із таким станом самостійно тому, що довге зловживання алкоголем призводить не тільки до проблем із внутрішніми органами, а й губить психіку. Людина вже не може контролювати себе, впадає в розпач, весь організм в даному випадку відчуває сильний стрес, який не дає можливості діяти.

Куди звертатися у випадку неможливості вийти із запою?

Безумовно, вивід з запою в Хмельницькому роблять професіонали – наркологи, які точно знають, як саме нормалізувати або бодай стабілізувати стан пацієнта, та яку терапію порекомендувати близьким. Справа в тому, що необхідність виводу із затяжного запою – не єдина проблема залежного. Вкрай важливо, щоб близькі люди та він сам усвідомили масштаби проблеми та почали робити все можливе для відмови від вживання алкогольних напоїв.

У випадку, коли Ви не можете впоратися із запойним станом, обов'язково звертайтесь до професійних лікарів, які:

  • Ретельно проаналізують стан пацієнта, підберуть дієві методики лікування.
  • Проведуть очищення організму від шкідливих речовин.
  • Зроблять все необхідне задля стабілізації стану, назначать дієве та коректне лікування.
  • Підготують рекомендації щодо подальших дій родини та залежного.

Саме такий підхід, із розумінням особливостей стану залежного, його психо-емоційної стабільності, наявності хронічних захворювань, та загального стану здоров'я, дозволить докторам допомогти залежному вилікуватися. Чим раніше Ви звернетеся за допомогою, тим більше шансів у Вас залишиться на повернення свого життя та стабілізацію відносин в родині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...