• Головна
  • Масове знеструмлення в Україні: три способи, як обігріти квартиру без газу та електроенергії
17:56, 3 грудня 2022 р.

Масове знеструмлення в Україні: три способи, як обігріти квартиру без газу та електроенергії

Масове знеструмлення в Україні: три способи, як обігріти квартиру без газу та електроенергії

Війська рф вже сім разів здійснили масовану ракетну атаку на енергетичні об’єкти України. Через з це по всій країні застосовують аварійні відключення світла. Як результат українці залишаються не тільки в темноте, а ще без воды та тепла. За вікном вже розпочинається справжня зима і температура повітря стає морозною. На відміну від приватних будинків, де часто є пічне опалення, власники квартир під час вимкнення електроенергії страждають через зимові морози. Втім, квартиру обігріти можна не лише газом й електроенергією.

Редакція розкаже три способи, які допоможуть обігріти квартиру у цей важкий період. Українці народ винахідливий і всі труднощі подолає - головне, щоб без русні в країні. 

Основне джерело тепла в будь-якому домі – вогонь, проте у квартирі з цією стихією потрібно поводитись обережніше. Експерти поділились чотирма способами зігрітись під час блекауту в Україні.

Свічковий обігрівач

Яким дивним би вам не здавався цей спосіб, саме свічки можуть стати основним джерелом тепла у квартирі під час вимкнення електроенергії. Для того, аби зігрітись, закрийтесь у найменшій кімнаті, та зробіть свічковий обігрівач.

  • Як зробити свічковий обігрівач

Візьміть три горщики різних розмірів – бажано залізні. Вкладіть їх один в одного та з’єднайте металевою гайкою з шайбами.

Під горщик потрібно викласти декілька цеглин і між ними поставити свічку. Запаліть та зверху, на цеглини, поставте горщики. Пам’ятайте, що горщики з глини погано проводять тепло, тому надавайте перевагу саме залізу.

Чайні свічки

Цю конструкцію зробити простіше, ніж попередню, проте грітиме вона також довго та дієво. Отож, слідуйте наступним інструкціям:

Знайдіть три бляшанки, одна з яких буде великою, а декілька інших – маленькими. Крім того, потрібно зробити обрізки жерстяної банки – це можна зробити ножицями. Будьте обережними й не пораньте руки;

З найменшої бляшанки потрібно вирізати так званий піддон, а з обрізків, які ви щойно зробили, потрібно сконструювати підставку під свічку й помістити її в піддон. Закріпіть у підставці свічку;

Для другої бляшанки маленького розміру сконструюйте ніжки довжиною 12 сантиметрів. Зробити їх можна зі смужок жерсті, яку ви нарізали;

Вставте одну банку в іншу, а в піддон налийте трішки води. Запаліть свічку й накрийте її іншою банкою – більшою. Такий обігрівач здатен давати тепло декілька годин.

Газовий пальник

Хоча багато українців замовляють невеличкий похідний газовий балон для приготування їжі та чаю, він також добре обігріває маленьку за розміром кімнату. Головне правило обігріву під час відсутності електроенергії – це перебування у найменшій за розміром кімнаті.

Поставте газовий пальник на безпечній відстані від легкозаймистих речей та уважно стежте за балоном. Зауважте, що його не можна залишати без нагляду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#світло #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Аби не допустити повного знеструмлення, енергетики змушені вводити жорсткіші обмеження. Але кожен українець має долучитися до енергетичного фронту.
Оголошення
live comments feed...