• Головна
  • Українські біженці у Польщі повторно отримають по 4200 грн: хто може розраховувати на допомогу
15:56, 21 грудня 2022 р.

Українські біженці у Польщі повторно отримають по 4200 грн: хто може розраховувати на допомогу

Українські біженці у Польщі повторно отримають по 4200 грн: хто може розраховувати на допомогу

Українські біженці у Польщі можуть повторно одержати безкоштовні медикаменти на 4200 грн. Матеріальна допомога передбачена у рамках реалізації програми американської гуманітарної організації Direct Relief.

Збір заявок на отримання ліків проводили наприкінці квітня, після чого організація взяла паузу, щоб залучити додаткові фінанси. Програма підтримки стала знову доступною у вересні, після чого програма запрацювала із середини грудня.

Підтримка передбачена громадянам України, які після 24 лютого 2022 року перетнули польський кордон і отримали номер PESEL. Гроші призначені для дорослих та дітей. Заявки за неповнолітніх подають батьки чи опікуни на адресу: health4ukraine.com/register. При цьому люди, які вже отримували допомогу, можуть знову на неї розраховувати.

Заявник отримує повідомлення на електронну пошту, яку він вказав під час реєстрації. У повідомленні буде штрих-код із цифрами, який дозволить авторизуватися на сайті або у спеціальному додатку.

Якщо анкета заповнена правильно, заявка має бути схвалена. Якщо протягом 30 хвилин відповіді немає, швидше за все було допущено помилку, і потрібно заповнити заявку ще раз.

Українські біженці після схвалення їхніх заяв отримує індивідуальний код, який дозволяє купити препарати у 8 тисячах польських аптек на суму 500 злотих (4200 грн). 350 злотих (близько 3000 грн) можна направити на придбання медикаментів за рецептом та 150 злотих (1255 грн) – на придбання безрецептурних ліків. Для цього в аптеці необхідно буде показати штрих-код на екрані телефону або в роздрукованому вигляді.

Якщо зареєструватися не вдалося, слід звертатися на гарячу лінію за телефоном: +4842 612-09-96 або за адресою електронної пошти: [email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#біженці #Хмельницький #Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...