• Головна
  • В Хмельницькій громаді розпочинається місячник санітарної очистки та благоустрою
15:25, 11 березня

В Хмельницькій громаді розпочинається місячник санітарної очистки та благоустрою

В Хмельницькій громаді розпочинається місячник санітарної очистки та благоустрою

З 15 березня по 15 квітня проводитиметься місячник санітарної очистки та благоустрою території населених пунктів Хмельницької міської територіальної громади. Відповідне розпорядження підписав міський голова Олександр Симчишин.

Традиційно щовесни місячник оголошується з метою поліпшення санітарного стану міста Хмельницького та населених пунктів громади після зими.

Міський голова доручив керівникам комунальних підприємств, установ та організацій та рекомендував керівникам підприємств, установ та організацій інших форм власності провести санітарну очистку та благоустрій прилеглих, закріплених за ними територій з вивезенням сміття на міський полігон твердих побутових відходів.

Підприємствам, установам та організаціям різних форм власності під час проведення місячника належить виконати відновлювальні роботи в місцях порушення об’єктів благоустрою (проїжджі частини вулиць, тротуари, газони та зелені зони), здійснити підсів трави та посадку нових дерев та кущів.

Управлінню архітектури та містобудування доручено рекомендувати розповсюджувачам зовнішньої реклами привести рекламоносії у відповідність до вимог Закону України “Про рекламу”.

Комунальному підприємству «Міськсвітло», Хмельницькому міському району електромереж, комунальному підприємству «Електротранс» необхідно очистити опори від об’яв та рекламоносіїв, на які відсутні дозвільні документи.

Старостам старостинських округів – організувати прибирання території населених пунктів в межах округу.

Головам комітетів самоорганізації населення в період місячника належить організувати прибирання територій мікрорайонів Лезневе, Книжківці, Ружична, Гречани, а головам квартальних комітетів доручено організувати прибирання у приватному секторі.

Комунальне підприємство "Спецкомунтранс" в період проведення місячника міський голова зобов’язав приймати сміття від комунальних підприємств на полігоні твердих побутових відходів безкоштовно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...