• Головна
  • Потрібно організувати перевезення тіла померлого з-за кордону в Україну? Похоронне бюро «Funeralia» – ваша найкраща допомога завжди та повсякчас
Новини компаній
16:41, 9 червня 2023 р.

Потрібно організувати перевезення тіла померлого з-за кордону в Україну? Похоронне бюро «Funeralia» – ваша найкраща допомога завжди та повсякчас

Новини компаній

Велика кількість українців полишили батьківщину ще задовго до повномасштабного вторгнення. Ще багато хто змушений нині в такий складний для країни час емігрувати, тікаючи від війни та захищаючи своїх дітей і близьких. Якби нам того не хотілося, але за кордоном частіше бувають випадки смерті. У такий складний для рідних та близьких померлого час, його рідня дуже часто не знає що робити далі і як взагалі займатися організацією поховання.

Багато хто виявляє бажання про перевезення тіла померлого в Україну та поховання її чи його на Батьківщині. Якщо і вас торкнулося таке лихо і вам зараз необхідно знайти спеціалістів, які допоможуть все швидко по часу організувати і провести на найвищому рівні, а також при цьому за більш ніж доступною ціною, радимо звернути увагу на похоронне бюро «Funeralia». 

Чому варто обрати звернення в похоронне бюро «Funeralia»?

Незалежно від того, цікавить вас процес перевезення тіла померлого чи загиблого з Польщі в Україну, з Італії чи може навіть Чехії, Німеччини, Франції чи навіть Бельгії або Литви та Нідерландів й Іспанії в Україну, професійні та кваліфіковані спеціалісти похоронного бюро «Funeralia» завжди будуть готові вам допомогти. Крім перевезення тіл померлих із щойно зазначених нами країн в Україну, в похоронному бюро також можуть допомогти вам в ситуаціях, коли потрібно перевести тіла померлих в Україну з:

  • Угорщини та Латвії;
  • Естонії та Швеції;
  • Норвегії та Фінляндії;
  • Данії та Австрії;
  • Румунії та Болгарії;
  • Великої Британії та Словаччини;
  • Словенії та Греції;
  • Португалії та Туреччини.

Додатково можливо буде організувати перевезення тіла померлого з Молдови та Хорватії, Боснії і навіть Сербії. Працівники похоронного бюро «Funeralia» завжди раді проконсультувати вас та відповісти на питання стосовно вартості перевезення і всіх інших моментів вашої співпраці, а також запропонувати більш ніж доступну та демократичну вартість послуг.

Для того аби трохи більше дізнатися про похоронне бюро та його роботу, радимо вам обов'язково перейти на офіційний інтернет-сайт «Funeralia», що розташований за адресою – milinskiy.com. Тут ви знайдете не лише інформацію про перевезення тіла померлого з за кордону, а й безліч іншого цікавого матеріалу стосовно вартості перевезення і т.д.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...