
16:48, 24 квітня 2024 р.
У ДТП на Хмельниччині загинув військовий зі Львівщини Олександр Дейкало

23 квітня в дорожньо-транспортній пригоді поблизу села Іванківці на Хмельниччині загинув військовослужбовець Олександр Дейкало
Про це повідомили у Червоноградській міській раді
Олександр Сергійович Дейкало народився у 1988 році. Служив командиром машини інженерно-дорожного взводу військової частини А2300.
"Олександр Дейкало загинув 23 квітня в дорожньо-транспортній пригоді поблизу села Іванківці Хмельницької області. Висловлюємо найщиріші співчуття рідним та близьким Героя. Розділяємо біль непоправної втрати та схиляємо голову у скорботі. Світла пам’ять і вічна слава Герою", - йдеться у повідомленні.
У середу, 24 квітня, громада села Волсвин зустріне Олександра Дейкала. Заупокійне Богослужіння розпочнеться о 20:00 в церкві Воздвиження Чесного Хреста.
Чин похорону відбудеться завтра, 25 квітня, о 11:00. Поховають воїна на кладовищі в селі Волсвин.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
16 червня
Де купити естетичні картини на полотні недорого?
Новини компаній
11:00
16 червня
Термоетикетка для Нової Пошти: як підібрати правильний формат маркерних стрічок для відправлень
Новини компаній
17:00
15 червня
ТОП новини
Оголошення
07:13, 12 червня
13
12:59, Сьогодні
12:14, 19 червня
10:04, 18 червня