• Головна
  • На Хмельниччині у водія, якого зупинили патрульні, було порушення мови та тремтіли руки
17:37, 24 квітня

На Хмельниччині у водія, якого зупинили патрульні, було порушення мови та тремтіли руки

На Хмельниччині у водія, якого зупинили патрульні, було порушення мови та тремтіли руки

Дня­ми на ву­ли­ці За­тиш­ній, що в міс­ті Хмель­ницько­му, ін­спек­то­ри пат­руль­ної по­лі­ції зу­пи­ни­ли тран­спортний за­сіб Volkswagen Passat за по­ру­шен­ня пра­вил до­рожнього ру­ху.

Під час спіл­ку­ван­ня з во­ді­єм по­лі­цей­ські ви­яви­ли у нього оз­на­ки нар­ко­тич­но­го сп’янін­ня: по­ру­шен­ня ко­ор­ди­на­ції ру­хів, по­ру­шен­ня мо­ви, ви­ра­же­не трем­тіння паль­ців рук та по­ве­дін­ка, що не від­по­ві­дає об­ста­нов­ці.

«Ми зап­ро­по­ну­ва­ли йому прой­ти ог­ляд на стан нар­ко­тич­но­го сп’янін­ня в ме­дич­но­му зак­ла­ді, ре­зуль­тат — по­зи­тив­ний. Згід­но зі стат­тею 34 ЗУ «Про На­ці­ональ­ну по­лі­цію» по­лі­цей­ські про­ве­ли по­вер­хне­ву пе­ре­вір­ку гро­ма­дя­ни­ну, під час якої у во­дія ви­яви­ли па­пе­ро­вий згор­ток з под­рібне­ною ре­чо­ви­ною рос­линно­го по­ход­ження, ззов­ні схо­жою на нар­ко­тич­ну», — по­ві­дом­ляє пат­руль­на по­лі­ція Хмель­ницької об­ласті.

На міс­це по­дії пат­руль­ні од­ра­зу вик­ли­ка­ли слід­чо-опе­ра­тив­ну гру­пу, яка вста­но­вить всі об­ста­ви­ни та дасть пра­во­ву ква­лі­фі­ка­цію ді­ям чо­ло­ві­ка.

На кер­му­валь­ни­ка ін­спек­то­ри скла­ли про­то­кол за ч. 1 ст. 130 (Ке­ру­ван­ня тран­спортни­ми за­со­ба­ми осо­ба­ми, які пе­ре­бу­ва­ють у ста­ні нар­ко­тич­но­го сп’янін­ня) КУ­пАП.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кримінал #Хмельницький #Хмельниччина #Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...