• Головна
  • Митниця застерігає про заборону ввезення пропагандистської літератури
09:09, 6 серпня 2015 р.

Митниця застерігає про заборону ввезення пропагандистської літератури

До переліку видань антиукраїнського спрямування увійшли 38 російських книг, що у відвертій формі пропагують ксенофобію, фашизм, сепаратизм та ідеологію людиноненависництва.

Позицію щодо необхідності такої заборони  Держкомтелерадіо (центральний орган виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики в інформаційній та видавничій сферах) обґрунтовує  необхідністю запобіжних заходів, для недопущення дезінформації та розгортання у такий спосіб інформаційної війни – повідомляє прес-служба ДФС у Хмельницькій області.

Зокрема, статтею 28 Закону України «Про видавничу справу» встановлено, що діяльність у видавничій сфері не може бути використана до закликів, спрямованих на ліквідацію незалежності України, зміну конституційного ладу насильницьким шляхом, порушення суверенітету і цілісності держави, підрив її безпеки, пропаганду війни,  насильства, розпалювання міжетнічної, расової і релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини, здоров’я населення.

Тому розповсюджувач не має права на поширення продукції, ввезеної з-за кордону, яка підлягає обмеженням, що визначені Законом України «Про видавничу справу».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#митниця #заборона #Закон України #видавнича діяльність
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...