Довідки про несудимість відтепер видаватиме сервісний центр МВС на Західно-Окружній

З 1 лютого територіальні сервісні центри МВС видаватимуть Довідки про відсутність судимості. Замовити Довідку  буде просто та зручно, а незабаром – онлайн.

“Наш пріоритет реформи – це максимальне спрощення порядку надання послуг громадянам. Можливість тепер отримати Довідку про відсутність судимості у територіальних сервісних центрах МВС - це розширення географії послуг, отримання її у зручний час, швидке подання запиту, завдяки впровадженню електронних черг та роботи наших адміністраторів. Найголовніше, ми працюємо над тим, аби вже незабаром Довідку змогли замовити та отримати в один “клік”, не виходячи з дому” – зазначив керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Для отримання Довідки про несудимість:

  •  потрібно звернутися у сервісний центр МВС, який розташований за вулицею Західно-Окружна, 11/1;
  •  заявник під час подання запиту пред'являє посадовій особі сервісного центру МВС документ, що посвідчує його особу, а також надає його копію;
  • для осіб, які були раніше судимі, необхідно мати документ, що засвідчує поточну відсутність судимості.

Надання Довідки здійснюється безкоштовно в строк до 30 календарних днів з дня надходження запиту. Термін дії Довідки не визначається, так як вона надається станом на дату здійснення перевірки.

Для швидкого інформування та консультування громадян у сервісних центрах МВС працюють: сайт hsc.gov.ua, фейсбук-сторінка fb.com/hsc.gov.ua та телефон для довідок (0382) 66-42-12.

довідка несудимість порядок отримання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі