• Головна
  • Хмельничани згадували «Кузьму» та збирали кошти на лікування Артема Харченка (ФОТО, ВІДЕО)
10:35, 2 лютого 2017 р.

Хмельничани згадували «Кузьму» та збирали кошти на лікування Артема Харченка (ФОТО, ВІДЕО)

У Хмельницькому пройшов благодійний концерт пам’яті Андрія Кузьменка. Не обійшлося без сюрпризів та несподіванок.

Вчора, 1 лютого, у залі «Поділля-Центр» хмельничани зібралися для того, аби ще раз згадати «Кузьму» та допомогти юному волонтеру та музиканту Артему Харченко. Концерт об’єднав виконавців різних жанрів, але всі вони, від  Хмельницького муніципального академічного хору до місцевих рок-гуртів, виконували твори Андрія. 

«Рівно два роки тому Андрій Кузьменко давав свій останній концерт. Сьогоднішній наш концерт має ще й благодійну мету. Андрій завжди долучався до добрих справ і ті хто прийшли в цей зал, також долучаються до доброї справи. Всі кошти зібрані на концерті підуть на допомогу нашому земляку Артему Харченко. Я хочу подякувати всім хто прийшов сюди і тим самим допоміг юному музиканту», — звернувся до присутніх один із організаторів Юрій Синчишин.

Хмельничани згадували «Кузьму» та збирали кошти на лікування Артема Харченка (ФОТО, ВІДЕО), фото-1

Після цього на сцені, перед заповненим залом з’явився сам Артем.

Гості та місцеві гурти виконували кожну пісню щиро та дещо по своєму — так, як вони її відчувають. Але від кожного, хто виходив на сцену, лунали слова підтримки для Артема Харченка та теплі спогади про Андрія Кузьменка.

Хмельничани згадували «Кузьму» та збирали кошти на лікування Артема Харченка (ФОТО, ВІДЕО), фото-2

Виконували тут пісні як з ранньої творчості музиканта, так і одні з останніх його творів.

Хмельничани згадували «Кузьму» та збирали кошти на лікування Артема Харченка (ФОТО, ВІДЕО), фото-3

Благодійний аукціон, який проводився у переривах між виступами музикантів, був розділений на чотири етапи. Лотами тут були представленні книги самого Андрія, його мами та друга. Проте найдорогоцінніший лот організатори приготували на завершення — іграшковий автомобіль з особистої колекції «Кузьми» продавали у заключному турі. Його організаторам передала дружина Андрія. Тут і відбулася головна несподіванка концерту. Спочатку автомобіль було продано за 5 200 гривень, але переможець та учасниця торгів, яка пропонувала за нього 5 100 гривень, викупили іграшку спільно за 10 300 гривень та подарили її Артему. 

Хмельничани згадували «Кузьму» та збирали кошти на лікування Артема Харченка (ФОТО, ВІДЕО), фото-4

Глядачі не приховували свого задоволення від концерту. Підтвердженням цього було влаштоване ними шоу ліхтариків під час виконання однієї із пісень та те, що артистів часто проводили зі сцени аплодуючи стоячи. 

Хмельничани згадували «Кузьму» та збирали кошти на лікування Артема Харченка (ФОТО, ВІДЕО), фото-5
#Кузьма #концерт #Харченко
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...