• Головна
  • Інфографіка: хто, де і коли найчастіше здійснює дрібне хуліганство в Хмельницькому
17:39, 25 лютого 2017 р.

Інфографіка: хто, де і коли найчастіше здійснює дрібне хуліганство в Хмельницькому

Дрібне хуліганство досить поширене правопорушення серед жителів нашого міста. 

Нецензурну лайку, образливе чіпляння та інші подібні дії, що порушують громадський порядок все частіше фіксують правоохоронці. Так, з початку роботи патрульної поліції у місті Хмельницькому було складено та відправлено на розгляд у суд близько 450 протоколів за дрібне хуліганство, відповідальність за яке передбачена статтею 173 КУпАП. 

Для формування портрету типового правопорушника, який вчиняє дрібне хуліганство, було проаналізовано деякі спільні риси осіб, яких притягнули до адміністративної відповідальності протягом року
Найчастіше дрібне хуліганство здійснюють чоловіки — 414 випадків, проти 21 серед жінок. Щодо вікової категорії правопорушників, то найбільше порушують громадяни від 31 до 40 років. Найчастіше дані правопорушення стаються у вихідні дні близько опівночі, біля цілодобових магазинів та нічних закладів міста.

Більшість осіб, які здійснюють дрібне хуліганство знаходяться в стані алкогольного сп'яніння. Найчастіше дане правопорушення виражається у нецензурній лайці та образливому чіплянні до громадян. 

Даний портрет типового правопорушника допоможе більш ефективно проводити роботу по профілактиці даного правопорушення. Нагадуємо, відповідальність за вчинення дрібного хуліганства тягне за собою адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від 51 до 119 гривень або громадські роботи на строк від 40 до 60 годин чи виправні роботи на строк від 1 до 2 місяців з відрахуванням 20% заробітку. До порушника також можуть застосувати стягнення у вигляді адміністративного арешту на строк до 15 діб.

Фото Патрульна поліція Хмельницького.

Фото Патрульна поліція Хмельницького.Фото Патрульна поліція Хмельницького.
Фото Патрульна поліція Хмельницького.

#дрібне #хуліганство #інфографіка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...