• Головна
  • «Місто потребує цього»: фестиваль «Respublica» проведуть у Хмельницькому
13:12, 3 квітня 2018 р.

«Місто потребує цього»: фестиваль «Respublica» проведуть у Хмельницькому

«Місто потребує цього»: фестиваль «Respublica» проведуть у Хмельницькому

Один з наймасштабніших «фестів» України переїжджає у Хмельницький.

«Respublica FEST» вперше міняє локацію. У 2018 році фестиваль переїжджає з Кам’янця-Подільського в Хмельницький та буде проводитися неподалік міського пляжу.

Засновник та один із організаторів фесту Андрій Захарко(Зоін) розповів журналісту 0382.ua про причини такого кроку та мету «Respublica» у Хмельницькому: «Місце (на фото) — це великий травяний газон біля Південного Бугу, поза житловими зонами, майже за містом, але при тому ж в 15 хвилинах ходьби від пляжу. Щодо причин, то їх дуже багато. По-перше, місця в фортеці дуже мало і людей приїздило стільки, що вони не влазили. Друга причина — це погана логістика, тобто проблеми доїзду до Кам’янця, багато людей не можуть доїхати, натомість до Хмельницького доїхати набагато легше. Ну і наш фестиваль — це соціальний проект пов’язаний з малюванням муралів. За 7 років, ми розмалювали 50 будинків у Кам’янці-Подільському, то ж тепер час і тут трохи прикрасити спальні райони. Хмельницький потребує цього.»

Таким чином, Хмельницький стає одним з найфестивальніших міст України. Нагадаємо, що саме у Хмельницькому «Rock&Buh» наприкінці травня відкриватиме великий фестивальний сезон. Закриватимуть його також тут, у вересні, на «Respublica FEST» (31 серпня – 2 вересня).

#фестиваль #Хмельницький #республіка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...