• Головна
  • Де можна взяти кредит без відсотків?
Новини компаній
16:30, 28 грудня 2021 р.

Де можна взяти кредит без відсотків?

Новини компаній

Що може бути вигідніше за безпроцентний кредит? Лише цінний подарунок. Звичайно ж, саме поняття «безвідсотковий кредит» суперечить самому сенсу кредитування, коли фінансова організація надає позичальнику певну суму грошей на певний час, на умовах нарахування та подальшої оплати відсотків за кредит, що використовується.

Як відомо, гроші мають працювати. Для стимулювання цього процесу фінансисти періодично вдаються до роздачі пряників у вигляді безвідсоткових кредитів. Позика під 0 відсотків у банку є досить великою рідкістю. А ось кредит онлайн без відсотків у МФО – це цілком звична справа. Кредит без відсотків при першому зверненні клієнта до МФО став «золотим стандартом» на ринку мікрокредитування.

Де можна взяти кредит без відсотків?, фото-1

Перший кредит без відсотків

Швидкий кредит без відсотків – це відмінна риса багатьох МФО, які таким чином намагаються залучити нових клієнтів. Отримавши перший кредит під 0% позичальник залишається дуже задоволеним. Певна частина наївних клієнтів, яка не спроможна читати умови кредитного договору, незабаром оформлюють і другий кредит у тій же МФО, навіть не підозрюючи, що тепер доведеться виплачувати відсотки за кредитом у розмірі 2% на день.

Інша категорія позичальників розуміє, що наступні кредити вже обкладаються відсотками, але, знову ж таки, дехто не розуміє, що 2% - це щоденний платіж, а не щомісячний, як заведено в банку. Таким чином, клієнт, який оформив повторний кредит терміном на 1 місяць, скажімо, на 10000 грн., при процентній ставці в 2%, до кінця терміну кредитування має повернути 16000 грн.

Але не все так погано, як може здатися на перший погляд. Багато МФО дозволяють дострокове погашення кредиту частинами, у своїй відсотки нараховуються лише тіло кредиту, що залишилося, що істотно знижує кредитне навантаження, якщо оперативно погасити тіло кредиту, а чи не чекати кінця дії кредитного договору.

Мікрозайм під 0 відсотків можна оформити у багатьох МФО. Одну з найкращих пропозицій надає МістерКеш. Це єдина МФО на українському ринку, яка пропонує оформити кредит під 0% на перший, четвертий та сьомий кредити.

Як оформити кредит без відсотків?

Для того, щоб оформити безвідсотковий кредит у МФО, необхідно вибрати відповідну МФО, яка надає найкращі умови для клієнта. Після цього позичальнику необхідно зареєструватися на сайті МФО та подати заявку на отримання кредиту. Всю необхідну для кредитування інформацію необхідно ретельно перевіряти, щоб не допустити помилки, яка може стати причиною відмови у кредитуванні.

Після того, як заявку подано, позичальнику залишається дочекатися рішення, яке прийде на вказану при реєстрації адресу електронної пошти протягом 15-30 хвилин. Схвалюється близько 90% поданих заявок до МФО. Останнім етапом оформлення нульового кредиту є підписання електронного договору, після чого гроші надходять на банківську картку клієнта.

Отримати кредит під 0% у МФО можуть студенти, пенсіонери, утриманці, особи без офіційного працевлаштування. Головна вимога – наявність українського паспорта та ідентифікаційного коду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...