
17:09, 24 серпня 2022 р.
29-річний пасажир Ford загинув після раптового зіткнення з фірою на Хмельниччині

У селі Лісна Хмельницької області у ДТП загинув 29-річний пасажир Ford Escort. За даними правоохоронців, двоє коней з фірою раптово вибігли на дорогу та зіткнулися з автомобілем Ford Escort. Внаслідок аварії пасажир авто отримав серйозні травми, чоловік помер по дорозі у лікарю.
Як повідомляє прес-служба поліції Хмельницької області, смертельна ДТП сталася у вівторок, 23 серпня, у селі Лісна поблизу Ізяслава. Попередньо відомо, що на проїжджу частину сільської дороги раптово вибігла пара коней в гужовій повозці без погонича. Фіра зіткнулася з Ford Escort, за кермом якого перебував 53-річний мешканець Хмельниччини.
«Пара коней в гужовій повозці без погонича раптово вибігла на проїжджу частину дороги, де в цей час рухався автомобіль Ford Escort під керуванням 53-річного мешканця Шумська. Внаслідок зіткнення 29-річний пасажир автомобіля від отриманих травм помер по дорозі в лікарню», – йдеться у повідомленні поліції.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:00
19 грудня
11:37
12 грудня
14:01
11 грудня
Оголошення
20:27, 16 грудня
18:03, 18 грудня
20:27, 16 грудня
20:27, 16 грудня
20:27, 16 грудня